RT Reality
zpět na úvodní stránku

O PROJEKTU

 

Rezidence Vyšehradská 33 nabídne kvalitní bydlení v samotném srdci matičky Prahy, a to hned ve 32 bytech a mezonetech. Kromě nové zrekonstruovaného stávajícího klasicistního domu bude ve vnitrobloku dostavěn nový objekt, který bude plně respektovat své okolí a tradiční hodnoty historické čtvrti.

Projekt je součástí památkově chráněné zóny a v jeho těsném sousedství se nachází několik historicky významných objektů. Proto i nově postavený dům svou podobou kopíruje okolní zástavbu.

Jak již název napovídá, rezidence se nachází na adrese Vyšehradská 33. V nově vzniklém domě a v historickém, zrekonstruovaném dvoupatrovém domě jsou byty a mezonety o výměře 1+kk až 4+kk.

 
 

Architekti si dali velmi záležet, aby ani novostavba nevybočovala svým vzhledem z řad okolní zástavby. Přesto, že je tato stavba šetrně zakomponována do historické čtvrti, nechybí jí nádherné terasy se zahrádkami.

Volný čas nebo chvíle odpočinku tak mohou budoucí majitelé trávit i v soukromí, a přesto venku, což bývá výsadou novostaveb v okrajových částech centra města.

Rezidence Vyšehradská 33 se nachází v historické části Prahy naproti Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. V sousedství jsou nádherné zahrady a parky vybízející k procházkám a řadě volnočasových aktivit. Velmi krásná je zejména architektura okolních domů, klášterů a kostelů. Na řadu z nich je z oken a balkonů Rezidence Vyšehradská 33 nádherný výhled. Ve vyšších patrech si pak mohou majitelé bytů užívat výhledy i na protější břeh řeky Vltavy.

Daleko to nebudou mít maminky s dětmi do školek či škol, za nákupy nebo do kaváren nebo restaurací. V sousedství se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost.

 
 

Interiéry bytů a mezonetů jsou velmi moderně pojaty. Důraz je kladen na vysoké standardy. Zajímavě jsou řešené zejména podkrovní byty, které nabízí dostatek prostoru, denního světla, ale i intimity.

Byty jsou koncipovány velmi důmyslně, a to zejména s ohledem na svou funkčnost.

zpět na začátek